JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

"W dzień Bożego Narodzenia

radość wszystkiego stworzenia".

W bardzo uroczystym nastroju odbyły się szkolne jasełka. Delegacje klas I-VI wraz z wychowawcami i rodzicami przy pięknie przystrojonych stolikach z uwagą obejrzeli przedstawienie. Wykonawcami byli uczniowie klasy II b i II c pod opieką pań Lucyny Magdy i Elżbiety Pieprzak. Scenografię przygotowały: siostra Katarzyna Król oraz panie: Barbara Socha, Grażyna Augustynowicz i Jolanta Grzyb.

Do małego Jezuska przychodziły postacie baśniowe, które ofiarowały różne dary. Występ przeplatany był kolędami. Na zakończenie wszyscy wraz z gośćmi zaśpiewaliśmy "Mędrcy świata monarchowie".

Miłym akcentem były też życzenia świąteczne, które rozdawali uczącym przedstawiciele SU. Uroku jasełkom dodawał puszysty śnieg padający za oknami...

(BP)

fot. MK