„Miłość dociera wszędzie...”

Koncert Charytatywny dla Oliwki i Nikoli

25 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy

Wolontariusze naszej szkoły wspólnie z MOK w Dębicy, organizują Koncert Charytatywny, chcąc pomóc siostrzyczkom Oliwce i Nikoli Głowacz z Podlesia.

Oliwka jest 4 - letnią dziewczynką, a jej siostra Nikola ma roczek. Obie cierpiącą na rzadką genetyczną chorobę – rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Jest to bardzo poważne schorzenie skutkujące postępującym zanikiem mięśni szkieletowych. Wymagają ciągłej opieki, rehabilitacji i kosztownego leczenia. Aktualnie Oliwka jest pod stałą kontrolą specjalistów z Poznania, a Nikola po leczeniu w Belgii przebywa pod opieką medyczną w Gdańsku.

Zebrane podczas koncertu środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup gorsetu ortopedycznego dla Oliwki, maty ozonowej do kąpieli dla obu dziewczynek oraz na pokrycie chociaż części kosztownego leczenia.

Chcemy wspólnie z uczestnikami koncertu pomóc rodzicom dziewczynek. Koncert „Miłość dociera wszędzie... ” obędzie się w piątek, 25 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy, cena biletu 15 zł.

Podczas koncertu wystąpią m.in. akrobaci z rzeszowskiej szkoły „Elite Talent Club”, lokalni wykonawcy np. Soul Dance, karatecy z Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego, młodzież naszej szkoły, a gościem specjalnym będzie Alina Nowak – międzynarodowa tancerka z partnerem Edgarem Marcos, którzy przylecą specjalnie na koncert. Jeżeli tylko praca zawodowa pozwoli to będzie również z nami Rafał Buszek – siatkarz. Klasy, które uzyskają najwyższą średnią z ocen na koniec I semestru, a także te, które licznie angażują się w działania wolontariackie będą mogły po wcześniejszym zakupieniu biletów w nim uczestniczyć. Zachęcamy do nauki i uczestnictwa w koncercie.

A. Jakubowska-Cetnar

fot. A. J-C.